Doktor Trávnik Franchise sieť Slovensko

Záhradnícke franchise podnikanie "na kľúč"

Prečo franchise? A prečo nie! Kto by nechcel "podnikanie na kľúč"?

Môžeš mať overené, úspešné podnikanie s minimálnym rizikom! Povieme Ti, ako na to! Všetko je pripravené na štart! Môžeš využívať franchise systém a technológiu, ktorý je unikátny a jeho posudzovanie sa rovná kvalite a odbornosti.

Spoločne vypracujeme Tvoj podnikateľský zámer! S prípadnými ťažkosťami nebudeš sám, my Ťa vždy podporíme, a to nielen po odbornej stránke, ale aj pri budovaní vlastného franchise podniku! Sme radi, ak disponuješ odbornými znalosťami, ale pridať sa k nám môžeš aj bez predchádzajúcich skúseností v trávnikárstve, nakoľko v rámci teoretickej a praktickej prípravy na Akadémii Doktora Trávnika osvojíš všetky odborné, ale aj obchodné praktiky, potrebné na rozbeh úspešného podnikania.

Nemusíš byť obchodníkom ani manažérom marketingu, no i napriek tomu budeš mať profesionálne vystupovanie a reklamu! Pomôžeme Ti profesionálnym balíčkom, aby Tvoje franchise podnikanie Doktor Trávnik® bol čo najrýchlejšie uvedený do prevádzky a stal sa rentabilným obchodom! Keď už nebudeš vedieť všetkých svojich zákazníkov obslúžiť, ako sub-franchise sa môžeš o svoje územie podeliť, čím môžeš dosiahnuť extraprofit! Staneš sa členom súdržného tímu, vždy ochotného pomôcť a podporovať!

sew

Prečo sa stať členom franchise podnikania Doktor Trávnik?

Značka
Doktor Trávnik je emblematická značka budovaná už 10 rokov. Zákazníci uznávajú a s dôverou odporúčajú svojim známym.
Výhody
Členovia franchise podnikania získavajú zľavy na produkty, tovar, ale aj služieb dodávateľov.
Synergia
Franchiseri podnikania Doktor Trávnik využívajú súčinnosť reklám a iných nástrojov marketingu.
Podpora
Členovia franchise podnikania získavajú všetky možné podpory od kolektívu Doktor Trávnik. Vždy sa niekto nájde, kto Ti poradí a podporuje svojimi skúsenosťami.
Úspešnosť
Doktor Trávnik plynule zlepšuje svoje aktivity a činnosti z odborného, ako aj z obchodného hľadiska.

Prečo je pre nás franchising dobrý ?

Vieme, že túto činnosť budeš robiť zodpovedne a s úplným nasadením, pretože podnikanie je Tvoj! Na splnenie úloh si môžeme vybrať najschopnejších ľudí, čím zabezpečujeme vysokú úroveň našich služieb!

Prispeješ k vybudovaniu medzinárodnej siete, čoho všetci sme súčasťou a na ktorú sme všetci pyšní!

Staň sa súčasťou úspechu!

Doktor Trávnik® - Naše skúsenosti vo Váš prospech!
Copyright © 2009 - 2015, Doktor Trávnik®. Všetky práva vyhradené!