Doktor Trávnik Franchise sieť Slovensko

Záhradnícke franchise podnikanie "na kľúč"

Franchise

fff

Chcel by si osamostatniť a "robiť na vlastnú ruku"?

Rád by si šéfoval sám sebe?

Želal by si dobre ohodnotenú a stabilnú prácu?

Snívaš o flexibilnom pracovnom čase?

Dal by si prednosť práce na čerstvom vzduchu?

Bol by si rád, keby Ťa zákazníci uznali a ocenili tvoju prácu?

Uvítal by si pomoc a istejší, rýchlejší vstup na trh?

Rád by stal súčasťou dynamicky sa rozvíjajúceho systému podnikania "na kľúč", pomocou ktorého by Tvoje sny a túžby stali skutočnosťou?


Napriek finančnej kríze je zvýšený dopyt po starostlivosti o trávnik

Špeciálne záhradnícke služby sú jedným z najrýchlejšie sa rastúcim a rozširujúcim segmentom obchodu v USA, ale aj v EÚ. Ľudia vyhľadávajú spôsob, ako zvýšiť úroveň svojho domáceho prostredia a považujú za stále väčšiu hodnotu svoj voľný čas strávený doma.
Dom so záhradou je zdrojom pocitu šťastia, ale môže byť aj jeho opakom. 70 až 80% záhrady tvorí trávnik, ktorý vo veľkej miere určí celkový obraz nehnuteľnosti. Ak je trávnik zanedbaný, aj záhrada zanecháva zlý dojem.
Dlhodobá odborná údržba je lacnejšia, než výdavky na znovu založenie záhrady či trávnika. Metódy Doktora Trávnika sú vypracované odbornou dôkladnosťou a dokázané viac, ako tisíckami prípadmi. Franchise podnikanie Doktor Trávnik® - ako najväčší franchise sieť v oblasti starostlivosti o trávnik - aj napriek súčasnej globálnej hospodárskej kríze dokáže zvýšiť obrat a počet stálych zákazníkov.

df
A čo sme pripravili pre Teba?

Koncepciu záhradníckeho franchise podnikania "na kľúč" So vstupným kapitálom 18 tisíc € So 6 mesačnou pracovnou dobou za rok A 1,5 ročnou návratnosťou investícií

So systémom vnútrofiremnej podpory Plynulým odborným vzdelávaním Výlučným regionálnym zastúpením S možnosťou vytvoriť sub-franchising

Navyše ponúkame:
Originálne a jedinečné služby pre zákazníkov Stále sa rozširujúci možnosti trhu A medzinárodný podporný systém

Doktor Trávnik® - Naše skúsenosti vo Váš prospech!
Copyright © 2009 - 2015, Doktor Trávnik®. Všetky práva vyhradené!