Doktor Trávnik® Záhradníci

zahrada po doktorov

Nie sme znalcami všetkých vedných odborov, nie sme polyhistori. A preto popri technikov -vykonávajúcich iba základné činnosti, ako Doktor Trávnik® - sú Vám k dispozícii naši odborne pripravený kolegovia, ako dodávatelia doplnkových služieb, aby splnili Vaše očakávania a s organizovanými mechanizačnými jednotkami zvýšili efektivitu a kvalitu prác Doktora Trávnika.

Ako môžu zvýšiť efektivitu a kvalitu prác Doktor Trávnik® Záhradníci?

Doktor Trávnik® Záhradníci sú 2 alebo 3 členné jednotky zabezpečujúce záhradnícke služby súvisiace s údržbou - okrem základných špeciálnych služieb Doktora Trávnika - čím zvyšujú efektivitu a kvalitu ich prác, navyše napomáhajú k zlepšeniu vzhľadu Vašej záhrady.

V mnohých prípadoch sa zákazníci obrátia na Doktora Trávnika takými požiadavkami a úlohami, ktoré nie sú priamo súčasťou špeciálnych služieb starostlivosti o trávnik. Z tohto dôvodu také žiadosti nemôžeme splniť alebo realizovať, avšak súhlasíme s ich dôležitosťou a významom. V každom prípade chceme Vám vyjsť v ústrety a pomôcť!

zahradnicke-odevy

Prečo vybrať práve Záhradníkov Doktora Trávnika®?

Naši záhradníci svoju činnosť vykonávajú vo vysoko flexibilných jednotkách, aby sa dokázali prispôsobovať odlišným potrebám majiteľov záhrad. Každá jednotka má vyhradený región, kde nás zastupuje a tak sa nedochádza k narušeniu toku informácií. Doktor Trávnik® Záhradníci sú stále v kontakte s miestnym Doktorom Trávnikom, takže popri vykonávaní prác nemusíte koordinovať rôzne "brigády".

Ďalšie výhody:
  • Doktor Trávnik® Záhradníci sú pripravený a skúsený odborníci.
  • Vďaka vyhradenému regiónu sa k Vám dorazí vždy tá istá jednotka. Vždy budete informovaní, čo sa deje vo Vašom záhrade a prečo.
  • Záhradníci pracujú podľa harmonogramu, takže nemeškajú, a každú úlohu splnia riadne a včas.
  • Naši kolegovia sa správajú a pracujú na požadovanej a očakávanej úrovni, takisto aj ich metódy sú aplikované a vykonávané podľa európskych noriem.
  • Ponúkame nadštandardnú kvalitu služieb k pomere ich cene.

Ak v niektorých z nasledujúcich prác Vám môžeme pomôcť, kontaktujte nás!


Revitalizácia záhrady / Jarné a jesenné upratovanie záhrady / Strihanie a striekanie stromov / Založenie obrubníkov a oddeľovačov záhon / Kosenie trávy / Príprava pôdy / Strihanie živých plotov

				V súčasnosti služby našich záhradkárov môžete využívať v Nitrianskom kraji.
Doktor Trávnik® - Naše skúsenosti vo Váš prospech!
Copyright © 2009 - 2015, Doktor Trávnik®. Všetky práva vyhradené!